O nas

Jesteśmy rodzinną firmą świadczącą usługi z zakresu optyki okularowej. Istniejemy na rynku od 1984 roku. Posiadamy wysokie kwalifikacje w zakresie doboru zarówno opraw okularowych, szkieł korekcyjnych jak i soczewek kontaktowych zgodnie z Państwa oczekiwaniami i zaleceniami lekarzy.

Nasza firma stawia na najwyższą  jakość usług oraz rzetelną i profesjonalną obsługę z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Realizujemy wszelkiego rodzaju recepty; począwszy od tych wystawianych przez NFZ, poprzez recepty od prywatnych lekarzy okulistów, optometrystów czy też recepty zagraniczne.

Możecie nas Państwo znaleźć w trzech nowoczesnych punktach optycznych:

Bochnia

* ul. Rynek 3, tel. 604 635 001 - Zakład Optyczny wraz z profesjonalnym badaniem wzroku

* ul. Kazimierza Wielkiego 8, tel. 14 611 88 87 - Zakład Optyczny

 

Tarnów

* ul. Krakowska 46, tel. 604 952 001- Zakład Optyczny wraz z profesjonalnym badaniem wzroku

 

Profesjonalne badanie wzroku.

Szeroki asortyment opraw okularowych a także szkieł korekcyjnych pozwala na wybór odpowiednich okularów, uwzględniając zarówno wadę wzroku, indywidualne upodobania jak i potrzeby każdego klienta.

Posiadamy oprawy okularowe oraz szkła korekcyjne na każdą kieszeń, zarówno znanych zagranicznych marek jak i polskich producentów.

Specjalizujemy się w doborze okularów progresywnych, biurowych, do jazdy nocnej i wielu innych.

Współpracujemy z najlepszymi firmami na rynku. Pracujemy na wysokiej jakości produktach i urządzeniach optycznych. Jesteśmy dla Państwa w stanie wykonać najbardziej skomplikowane okulary o nietypowych parametrach.

ZAPRASZAMY